Nábor

Jednotka S.V.A.P. má dlouholetou tradici nejen ve světě airsoftu, ale také ve světě paintballu. Neděláme rozdíli v tom co právě hrajeme. Naším prvořadým úkolem je chránit zdraví své ale i zdraví ostatních. Bezpečnost je pro nás to nejdůležitější a během našeho působení jsme neměli sebemenší bezpečnostní problém a vychovali jsme tak jednotku, která je vycepovaná a má správné bezpečnostní návyky.

K tomu, aby jsi se i ty stal/a členem naší jednotky je zapotřebí pár důležitých věcí. Především je potřeba splňovat věkový požadavek, který je nastaven na 18 let. V některých případech lze udělit i výjimku. Mít čistý trestní rejstřík. Další podmínkou je vlastnit jakoukoliv airsoftovou, nebo paintballovou zbraň a časem mít zbraně obě. Nehrajeme na to, že někdo střílí jen airsoft a někdo jen paintball. U nás hrají všichni všechno bez rozdílu. Dále je zapotřebí vlastnit maskovací komplet, nebo černou kombinézu. Trénujeme a hrajeme různé scénáře, i když dáváme volnost maskovacímu vzoru, preferujeme český vzor 95 do lesa a na CQB černou kombinézu.
Každý z nás se neustále musí udržovat ve skvělé fyzické ale i psychické zdatnosti. Musí ctít a uznávat zákony, pravidla, nařízení a směrnice jednotky S.V.A.P., ale i platné zákony České republiky. V neposlední řadě je podmínkou dostavovat se na tréninky, akce, ale i na různé jiné sešlosti. Nutíme všechny členy učit se nové dovednosti.

A co můžeme nabídnout na oplátku? Zocelíme tě jak fyzicky tak i psychicky. Během našeho výcviku do tebe vložíme náš čas a předáme ti naše zkušenosti. Nejsme jen jeden z týmů, jsme i jedna velká rodina, která chce něco dokázat. Nebude to u nás snadné, budeš to chtít vzdát a skončit s tím, ale připoj se k nám a pochopíš důvod proč to my ostatní nevzdáváme a jsme tu dál. I ty můžeš být jedním z nás. Volba je na tobě.

Online přihláška

Jméno
Příjmení
Pohlaví žena / muž
Datum narození
E-mail
Telefon +420
Krátce o sobě
Sečti 7+9=

Copyright © 2007 – 2020, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox