S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350512/2007

V České Lípě dne 12. května 2007

H L Á Š E N Í


Toto byla naše první akce na které jsme se sešli jako tým. Jelikož jsme si (většina členů) pořídila nové zbraně, museli jsme si je vyzkoušet. Nápad sestřelit si zaměřovače či kolimátory byl výborný, avšak měl jeden háček. Naše munice měla speciální černé zabarvení a tudíž jsme letící kuličky nemohli zahlédnout, nehledě na to, že O´neel neměl nabitou baterii v kolimátoru. I přes tuto nevýhodu jsme si vytyčili trasu a šli dobýt naší první zříceninu. Již na poli jsme vyzkoušeli jak naše kuličky létají a pěkně štípou. Musím za sebe podotknout, že je nutné pořídit si potah na helmu, jelikož náraz kuličky kov rozvibruje tak, že mě ještě pár hodin po akci bolelo ucho.
Výstup na kótu, jež jsme měli dobýt, byl v parném dnu velmi vyčerpávající. Naše fyzička ještě není na takové úrovni, kterou požadujeme a musíme se tedy zaměřit především na ni. Dobytí zříceniny bylo učebnicovým příkladem, jelikož většina členů má s podobnými akcemi zkušenosti. Dalším záporným elementem našeho týmu je komunikace, kterou tvoří především mohutné hlasy, které jsou slyšet na kilometry daleko. Na tuto problematiku se také budeme muset soustředit. Většina z nás se zná a tuto akci jsme vzali spíše jako seznamovací akci. Při dobývání jste tak mohli slyšet i naprosto bezúmyslný Jehličkův smích, který vyprávěl zas jeden ze svých vtipů a rozesmíval tak spřátelené spolubojovníky. Já a Energy jsme se po dobytí zříceniny a nafocení fotek vydali na průzkum. Protože jsem měl u sebe i pár explozivních tyčinek označované jako bezpečnostní „megy“ rozhodl jsem se vyzkoušet Jehličkovu a Drakenovu pozornost. S Energym jsme se sesynchronizovali tak, že jakmile uslyší ránu naběhne na ohlušené osazenstvo kóty.
Bezpečnostní mega je dobrá věc především z hlediska bezpečnosti, ale jako překvapující trhavina je k ničemu. Hodil jsem jí přes kamennou zídku mezi Jehličku a Drakena. Čekal jsem co se bude dít a v tom slyším Jehličkův hlas, který praví: „Ti čů*áci!“ Následně se ozvala ohlušující rána a Draken si pročišťoval uši, aby vůbec něco slyšel. Přemýšlím, zda dále používat bezpečnostní megy a uchovat si tak své drahocenné prsty pro další použití nebo investovat do levných trhavin z tržnice. I přes toto všechno hodnotím akci jako přínosnou pro celý tým a dokazuje nám to, že budeme muset na sobě ještě hodně pracovat.

Sepsal O´neelNázev jednodenního airsoftového tréninku: První trénink

12. května 2007 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, Jehlička, O´neel, tým ve složení: DrakenCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox