S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11351228/2007

V České Lípě dne 28. prosince 2007

H L Á Š E N Í


Nastal nám konec roku 2007 a rázem tu byl poslední trénink v roce. Byl plný nostalgie a vzpomínek na naše začátky. Nejenom my jako tým jsme se vyvinuli v taktice, obratnosti a odhodlanosti, ale i věci okolo nás se s námi vyvíjely, tak jako kupříkladu naše stránky.
V závěrečném tréninku šlo především o znovuzopakování všech pravidel, práv a povinností v jednotce. Dále se tu především probíraly věci, které zajistí bezproblémový chod jednotky. Počasí nám nepřálo a po celou dobu proslovu velitelů všichni mrzli. Nakonec jsme si udělali rozcvičku, vyfotili pár fotek, zaběhali si, vyzkoušeli jsme si pár novinek, které budeme zavádět od nového roku. Významnou událostí tohoto tréninku bylo i povýšení třech členů jednotky. Konkrétně z kadeta Charliho se stal vojín a z vojínů Shadowa a Drakena se stali svobodníci. Tímto jim všem ještě jednou gratuluji, a přeji mnoho dalších úspěchů i povýšení. Závěrem bych chtěl poděkovat všem členům jednotky za vynikající půlroční působení v jednotce, za přínos, který svým příchodem a přítomností jednotce přinesli. A do příštího roku vám všem přeji mnoho úspěchů, bodů, krásných zážitků a plno vyhraných bitev.

Sepsal O´neelNázev jednodenního airsoftového tréninku: Zavěrečný trénink 2007

28. prosince 2007 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Energy, Jehlička, Draken, Boulička, Shadow, CharlieCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox