S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360509/2015

V České Lípě dne 11. května 2015

H L Á Š E N Í


Vše začalo deštivým ránem ale po registraci a přípravě náhle přestalo pršet a počasí se vylepšilo, a začalo se brífingem kde nám byly vysvětleny detatily pak nastal bojový přesun do prostoru. Na místě nám velitel řekl v jakém prostoru a co máme hledat, daly jsme se dohromaly se členy 102. průzkumného praporu a ukolem najít bednu s anténou a zlikvidovat jakýhokoliv gangstera na kterého narazíme.
Po pár přestřelkách boje ustaly a bedna byla nalazena. Pak nastal další přesun k nedalekému kopečku kde byl gang velice dobře zakopán a odolával našim útokum kde společní utok německých a amerických vojáku ze dvou stran a obrana gasteru se zbotila jak domeček z karet, po dobytí vrcholku se začala sestavovat anténa po sestavení antény se zjitilo že gagsteři vyndaly zdroj a uschovaly ho v nedalekém baráčku. Takže nastal další přesun k již zmíněnému domu který jsme rychle obklíčily a pár vběho dovnitř aby se vypořádaly s poslednímy gangstery bránící zdroj mezi tím na nás gang zautočil takže se jednotky rychle rozmístily kolem domu, který jsme ubránily a pro S.V.A.P. nastal čas odjezdu. Celý náš tým si akci užil počasí nám taky vyšlo takže se budeme těšit na další VGčko.

Sepsal RadarNázev jednodenní airsoftové akce: Válka Gangů 8

09. května 2015 – AS Nový Dvůr

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Radar, tým ve složení: O´neel, SchimaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox