S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360125/2008

V České Lípě dne 25. ledna 2008

H L Á Š E N Í


Plán akce zněl takto:
Unést a fiktivně uzavřít ples. Bylo potřeba 6 operátorů. Plánováno bylo jako půlnoční překvapení před odšerpováním. Akci měl zajistit náš tým. Po domluvě se všemi členy se dostavil Jehlička, Shadow a Charlie. Zbyli tři operátoři, nebyli členy žádného týmu. Byli to: Ady, Šmejky a Tomáš.
Před půlnocí jsme se sešli před vstupem do haly. Povinnou výbavou byla kukla a zbraň. Po dodatečném naplánování jsme usoudily, jak správně vpadnout do sálu. Předtím bylo ale důležité dohodnout vše s ochrankou a hasiči, aby nedošlo k omylu a nebyla přivolána policie a nevznikly tím problémy. Při odpočítávání od 10 se na čísle 7 zhasl sál a rozhoukala se siréna. Na to jsme my vpadli do sálu s hlasitými výzvami k opuštění sálu a únosu maturantů do zadních dveří za pódiem. Při vpádu nikdo z lidi nevěděl co se děje a nechápavě se koukali kam maturanti zmizeli. My jsme chvíli počkali za oponou a pak znovu vlítli do sálu a rozehnali nechápající lidi z tanečního parketu držejíce každý z nás v ruce tubus s plynovou lahví, kde byly nacpané konfety. Zaujali jsme pozici 2, 2 a 2 proti sobě a mezi tím maturanti obíhali z venku hotel a naběhli do sálu hlavním vchodem a když byli všichni, tak jsme vystřelili do výšky konfety a začalo odšerpování.
Akce se povedla a jako velitel jsem byl spokojen.

Sepsal JehličkaNázev jednodenní airsoftové akce: Maturitní ples

25. ledna 2008 – Česká Lípa - hotel Merkur

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Jehlička, tým ve složení: Shadow, CharlieCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox