S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350223/2008

V České Lípě dne 23. února 2008

H L Á Š E N Í


Tato akce začala v 10.00 kontrolou vybavení a briefingem. Cíle mise - průzkum tábora nepřátel a případná likvidace odporu. Akce probíhala podle naplánovaného časového harmonogramu. Procvičili jsme jak nácvik krytí a signálů, tak i synchronizaci jednotky. Vše šlo hladce až do doby, než si nás všiml nepřátelský ostřelovač. V tu chvíli se strhla pozoruhodná bitva, při které v konečném důsledku přišli o život všichni členové teroristické jednotky a dokonce i všichni S.V.A.P.ští vojáci. O´neel si zapomněl naplnit druhý zásobník, tudíž mu uprostřed bitvy došly náboje. Zpanikařil při pohledu na ostřelovače, který na něj běžel schopen umlátit ho pažbou své těžké ostřelovací pušky. Nakonec ho z milosti zastřelil.
Synchronizovaným posunem mě a Shadowa se nám podařilo zlikvidovat teroristy, avšak v zápalu boje jsem si našlápl na minu načeš jsem skonal. Shadow jako nezkušený pyrotechnik odpálil nastraženou bombu. Akce byla skvělá, jak přípravou tak i příběhem. Zkoušeli jsme lesní CQB a synchronizovanou palbu vleže. Z vojenského hlediska akce dopadla dobře, avšak jako velitel spokojen rozhodně nejsem. To, že zařvali všichni členové týmu, o něčem svědčí a utvrzuje mě to v názoru, že musíme daleko více cvičit. Na závěr bych chtěl poděkovat vojínu Charliemu za pomoc při této skvělé akci.

Sepsal EnergyNázev jednodenního airsoftového tréninku: Tichý had

23. února 2008 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: O´neel, Shadow, CharlieCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox