S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350315/2008

V České Lípě dne 15. března 2008

H L Á Š E N Í


Sraz byl určen na 10. hodinu. Všichni se dostavili v čas a v plné výzbroji, sice ne na přesně stanoveném místě, ale i tak všichni.
První úkol dostal náš nový průzkumník. Najít místo na přeskupení a nastoupení na dnešní trénink. Následovala porada, kde jsme se já, Jack a Shadow dohodli na předběžném průběhu tréninku. Při nástupu jsem povýšil všechny nové kadety na vojíny a co mě potěšilo nejvíce, vojína Charlieho na svobodníka. První věc kterou jsem vyžadoval byl nácvik nástupu.
No musím uznat, že moje velení bylo na tomto tréninku velmi chabé a slibuji, že do příště se hodně polepším. Po představení celého mužstva se nacvičovala orientace podle hodin, v tomto ohledu se většina nemýlila a mířili tam, kam měli. Potom převzal velení svobodník Shadow a musím uznat, že jsem se v něm nespletl a vedl celý tým velice dobře. Další v nácviku byla na řadě rozcvička a běhání I v tomto naše nová dráha nezklamala. Formace proběhly jak v teoretickém tak v praktickém cvičení. Následoval trénink parakotoulu, který zvládala většina lidí docela dobře. Svobodník Shadow nakonec předvedl že se dá padat i na větší vzdálenost než jen přes překážku.
Pak nasledoval boj na blízko, kde všichni nováčci zjistili ze to není vůbec žádná sranda. V časové půlce cvičeni nastala přestávka, která trvala asi hodinu. Všichni si odpočinuli, takže se dalo přejít k dalším bodům.
Přesun na střelnici proběhl v tichosti a rychlosti. Protože jsem ještě neviděl zbraně nováčků nechal jsem je všechny zastřílet zbraně a dorovnat hop-up.
Střelba na připravené terče ve vzdálenosti 10 metrů byla vesměs přesná a synchronizovaná. Další část tréninku - CQB - připravené cíle byly zlikvidovány a Shadow se opět ukázal jako perfektní taktik. Nácvik CQB probíhal 2x s rozdílem krytí odstřelovačů maskovaných v nedalekém křoví. Na závěr si noví členové zapózovali před fotoaparátem a vyzkoušel se softový útočný granát jenž sem našel v taktice z předešlé mise.
Závěr: chtěl bych pochválit Shadowa za skvělý výkon, Jacka za focení a všechny nové 95-káře. Rychlost týmu při rozkazech není zrovna přesvědčivá, budeme muset trénovat dynamičnost týmu jak jen to půjde.

Sepsal EnergyNázev jednodenního airsoftového tréninku: Výcvik nováčků

15. března 2008 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: O´neel, Shadow, Charlie, Maník, Mil, Negr, Pavel, RadarCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox