S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360503/2008

V České Lípě dne 03. května 2008

H L Á Š E N Í


Na FA2 jsem se moc těšil už jenom proto, že jednička byla prostě super. Jel jsem já, Charlie a Radar s velitelem Negrem, jeli jsme správným nákupním vozíkem. Další potom Schima, Maník, Čépa v Jackově bojovém vozidle. Příjezd byl kolem půl 9 ráno, akce byla naplánována na 10.00. Hned po nás přijelo S.V.A.P.ské vozidlo. Příprava proběhla hladce, rozdali jsme si výbušniny a dýmovnice a byli připraveni na akci.
Všechny akce se týkaly především boje o vlajky. První bitva byla zahájena mezi kopci. Ke S.V.A.P.ům se přidali Němci. A k Britům se přidal zbytek příchozích. Z první bitvy jsem si toho moc neužil, protože jsem kryl kopec jako odstřelovač, tudíž jsem hlásil polohy jednotek. Nicméně jsme vyhráli a to je důležité. Další na řadě byl útok na hangáry, musím uznat, že nástup byl perfektní, dostali jsme se bez problémů k ubikacím, které byly těsně u jednoho hangáru. Minutová příprava na akci s dýmovnicemi a granáty, Charlie i přes jeho velkou snahu hodil dýmovnici dost špatně, takže jsme dostali víc kouře my než náš nepřítel. Nicméně po menších ztrátách jsme se opevnili u blízkého stromu a kryli kopec. Bohužel jsme pak přišli o pravé křídlo, aniž by to někdo z nás zpozoroval. Po kruté přestřelce jsme bohužel zklamali. Němci si nevedli o nic lépe, takže to bylo jedna jedna.
Následovala menší přestávka a potom přesun. Další rozdělení bylo my a Britové, Němci a zbytek. Jednotka dostala za úkol zakopat se na kopci a my jsme je měli dobít. Akce byla perfektně naplánovaná a vedená ze 2 stran. Každá jednotka zaujala jednu stranu Po ozvání dohodnutého hesla jsme naházeli pyrotechniku a výbušniny a vyrazili do útoku, clona byla tentokrát perfektní a drželi jsme se dlouho, nicméně para jednotky se zpozdily skoro o 10 minut po našem útoku, tudíž byla veškerá obrana kopce otočena na naší stranu, Radar se z naší skupiny držel nejdéle a taky jsem od něj slyšel asi nejdelší dávku v životě. Pak dostal chudák takový zásah až upadl. Pak už nám jen zbývalo jen sedět a čekat až se ukáže para jednotka. Další přesun byl na druhou stranu letiště, další fajt o vlajky s přestávkou na jídlo. Začalo lehce pršet a většina lidi se začala schovávat, po chvíli už všichni. Jenom já a Charlie jsme nemarnili čas a začali cvičit boj na blízko beze zbraní. Charlie má za to pochvalu, bylo to fajn a pěkně jsme si zacvičili. Únava a zákeřné partyzánské útoky na naše odstřelovače si vybrala svoje. I když jsme se z Jackem snažili vybrat jakoukoliv taktiku, pořád nám to nějak nevycházelo. Nicméně ke konci se naše průzkumné útoky a přepady docela dařily. Ale nutno dodat až k nepřátelskému bunkru jsme se nedostali. Poslední akce byla vedena pozemním útokem na bunkr. Když se nám konečně podařilo dostat se na kopec a vystřílet většinu posádky zapálil náš pyrotechnik dýmovnicí krásnou borovičku, takže místo postupu jsme hasili. Další ponaučení suchá tráva + hořící dýmovnice = oheň.
Pak už následoval jen zpáteční přesun k vozidlům. Charlie málem spadl do kanálu, tak jsme si přes něj ještě zaskákali parakotoul. V neposlední řadě fotbal s dýmovnicí.
Akce se mi velice líbila jako ostatně všechny které pořádá para. Už se těším na další. Nicméně zas jsem o něco chytřejší a musím připravit další průpravu k tréninkům.

Sepsal EnergyNázev jednodenní airsoftové akce: Frozen Airport 2

03. května 2008 – Bývalý vojenský prostor Ralsko

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: O´neel, Charlie, Radar, Schima, Čépa, ManíkCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox