S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350614/2008

V České Lípě dne 14. června 2008

H L Á Š E N Í


Začátek tréninku byl určen na 17.00 místního času.
Všichni přijeli včas, takže jsme naházeli věci do auta a vyrazili. Charlie opět nezklamal a zapomněl si u mě polovinu vybavení, takže jsme se vraceli a vyrazili o půl hodiny déle. Jako cílová oblast byla určena bývalá vojenská základna letiště v Mimoni.
Po příjezdu na určené místo jsme se rozhodli posilnit před průzkumem oblasti. Při té příležitosti jsme si vyzkoušeli jak se dostat přes vysoké překážky. Všichni až na Radara , který bude muset ještě trénovat se to všem povedlo. Po průzkumu jsme začali z tréninkem boje v budovách. Kolem 9. večer už se začalo trošku stmívat. Přemístili jsme se do předem pečlivě vybrané budovy. Zatímco Jack a Radar vybírali vhodné místo na přespání, já a Charlie jsme se procvičili v průzkumu budov. Charlie jako specialista na stopování a pasti zabezpečil pod dohledem Jacka vchod výbušninou a padacím stropem pro případ, že by nás chtěli navštívit nezvaní hosté. Nicméně večeře i noc proběhla v naprostém pořádku, i když se oba velitelé neustále budili.
Druhý den ráno jsme už netrpělivě čekali na průzkumníka Shadowa . Po telefonátu jsme se dozvěděli že mu ujel autobus a šlapal z České Lípy pěšky do Mimoně takže jsme se dohodli, že takovou snahu oceníme a Jack pro něj dojel autem. Po rozcvičce a příjezdu obou vojáků měl Shadow výborný nápad procvičit doprovod auta, tudíž jsme běželi dva před autem a dva za autem jako ochrana. Po příchodu na cvičiště se ale začal ozývat zvuk mnoha motorů, takže já a Shadow jsme se neohroženě vyšplhali na vysoký komín, abychom se rozhlédli. Bohužel se ukázalo, že přijíždějí paintballisté, takže jsme se stáhli k vozu a rozhodli se vydat na souřadnice slibnějších budov. Výběr budov byl omezený, ale nácvik CQB byl vynikající a musím přiznat že nás Shadow hodně poučil a opravil nám hodně chyb. A natočili jsme pár videí. Výjimečně jsme využili i velkého času na přípravu a zamaskovali si obličeje barvou. Asi po 2 hodinách tréninku se na nás přišla podívat legie. První souboj jsme zvládli za 2 minuty, byl to souboj o vlajky, vybrali jsme způsob všichni dovnitř a rychle ven. Po 10 minutovém čekání na legii se legie konečně ukázala. Další souboj byl už o hodně lepší, barikáda v baráku se nám velmi povedla, nicméně legii se podařilo naši obranu po dlouhé době prolomit. Jsou to ostří hoši, nicméně pár chyb jsem objevil a patřičně jsme jich využili. Bohužel bitvu nepopíšu, protože z místa, kde jsem byl jsem toho moc neviděl. Poslední akce proběhla poměrně rychle. Po celodenním tréninku jsme byli unavení a to se na nás i podepsalo. Chci poděkovat všem zúčastněným a taky legii, že se nám postarala o zábavu. Nejvíce pak Jackovi a Shadowovi kteří se vraceli pro mé zapomenuté střelecké brýle.
Akce se povedla a určitě provedeme další.

Sepsal EnergyNázev jednodenního airsoftového tréninku: Mimoňské války

14. června 2008 – Bývalý vojenský prostor Ralsko

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: O´neel, Shadow, Charlie, RadarCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox