S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350527/2007

V České Lípě dne 27. května 2007

H L Á Š E N Í


Hvězdné datum 27.5.2007 neděle cca 16.00.
Začínáme akci pod vedením mě, tudíž Jehličky! Konečně se sešel celý náš tým a můžu potvrdit asi za všechny, že je to dobře. Mým cílem byl přesun na úpatí Pekla v České Lípě a obsadit vyhlídku. Někomu se to zdálo daleko, ale já jsem řekl: „Ne, plán se měnit nebude!“ Naším prvním cílem bylo dobít zříceninu nedaleko základny a tam vznikl první problém. Dole pod kopcem jsem řekl asi jak to bude a došlo na dohady kdo si bude hlídat jakou stranu a proč střílet křížem, když to jde jinak. Zkrátka, když by na nás nahoře čekal nepřítel, tak jsme již dávno mrtvý, nebo by jsme vyhráli my, protože by se nepřítel potrhal smíchy. Ale povedlo se a začal útok na horizont. K jakému překvapení se v bouračce objevily civilní osoby a došlo k přerušení útoku, ne že by nebyla chuť si střelit do osob v civilu, ale mít tahanice s policií? Po tom co opustily objekt se teprve provedl útok, který proběhl hladce a částečně úspěšně. Nevzali jsme si plynové masky a málem to byla naše druhá smrt. Byl tam ohromný smrad a taky ohromný bordel a tak došlo k rychlému opuštění objektu směr Peklo. Cestou muselo dojit ještě k překročení řeky Ploučnice po parním potrubí a museli jsme trochu přemlouvat zdravotnici, aby tam vůbec vylezla, ale dokázala to. Cestou jsme potkali lidi co se divili a byli zřejmě trochu zmateni zda nedochází k nějaké vážné situaci jako je válka, a tak všichni otáčeli hlavy ještě dlouho po tom, co jsme prošli okolo nich…
Pak už jsme se dostali do lese a šli na jistotu ke studánce, kde jsem začal pít a všichni začali tvrdit jak do toho močí a jak po napití budu mít rychlou, ale bolestivou smrt. Ale došlo ke zklamání, přežil jsem to... Pak se jen dostat na vyhlídku, Draken a já jsme šli přímo cestou necestou a ostatní to obešli okolo. Bylo pěkně vidět a tak jsme se chvíli rozhlíželi po okolí. Vznikl i nápad, že na druhé straně vyhlídky je místo, kde se dá přespat, ale musí se tam poměrně pracně vyšplhat, a tak se šlo. Dostali jsme se nahoru a byla to paráda. Byly jen nepatrné šrámy a taky jedny roztržené maskáče. Proč? Ozval se O´neel. Udělalo se několik akčních fotek seskoku se skály a odchod domů opět přes pofidérní potrubí. Pak už přesun probíhal hladce. Po příchodu k Energymu, vytáhl fretku a řekl jen „Bacha kouše“, než jsem se ohlédl kousla mě svině zkurvená, hnusná smradlavá do nohy! A tak zazvonil zvonec a akce je konec.

Sepsal JehličkaNázev jednodenního airsoftového tréninku: Průzkum

27. května 2007 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Jehlička, tým ve složení: Energy, O´neel, Boulička, DrakenCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox