S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350125/2009

V České Lípě dne 25. ledna 2009

H L Á Š E N Í


Akce byla naplánována na 9.00 v cihelně nedaleko České Lípy. Dorazil jsem mezi prvníma a začal seřizovat zbraň. Jako další dorazil Radar a zanedlouho zbytek týmu. Musím pochválit Jehličku za jeho nové maskáče vz.95. Skutečně mu sluší a vypadá jako správný voják. Po krátkém rozhovoru se celý tým přesunul pod kopec Klinštejnské zříceniny. Byl vyslán Energy a Tebron na průzkum, kteří svou práci odvedli velice dobře. Pomalu se všichni členové dostali na kopec, kde byl proveden nástup. Bohužel byli uděleny tresty za nekázeň. Dále následovalo tělesné přezkoušení, kterému velel O´neel.
Poté se šlo střílet. Někteří měli AEG, tudíž byli rozděleni mezi manuály. Dokonce byla hra, kde se střílelo manuál proti AEG. Po několika hrách byla akce ukončena a pomalu se odcházelo zpět k cihelně, kde se členové rozloučili a každý šel domů.

Sepsal CharlieNázev jednodenního airsoftového tréninku: Souboj manuálů

25. ledna 2009 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Charlie, tým ve složení: Energy, Jehlička, O´neel, Radar, Stoupa, Schima, TebronCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox