S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350320/2010

V České Lípě dne 21. března 2010

H L Á Š E N Í


Konečně začalo být počasí rozumné a tak jsme uspořádali první oficiální trénink v novém roce 2010. Trénink začal v 11.00 a s pýchou musím poznamenat, že se všichni členové i uchazeči o členství dostavili v čas. Na nástupu dostali naši členové slibované překvapení, kterým byla jmenovka v maskovacím provedení vz. 95 a k tomu i odpovídající hodnost. Nezdržoval jsem se zbytečným řečněním a začali jsme se oblékat do akce. Poznali jsme, že i nejpomalejší člen je stále členem a patří k nám. Jsme tým, tak budeme vystupovat a jednat jako tým. Snad jsem nám všem dal příklad toho správného jednání a uvidíme jak se to osvědčí. Zajištěné a při přepravě nenabité zbraně jsou základem, který většina z nás pozapomněla. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě. Po chvilce jsem poslal naše průzkumníky na prověření sektoru, protože v tom našem jsme zaregistrovali pohyb civilních osob. Mezitím si ostatní zopakovali co jsou to formace a jak vypadají. Největší problém dělala formace klín a formace véčko. Také rychlost by se měla napravit, abychom se neformovali nepřiměřeně dlouho. Posunuli jsme se pod viaduktem na druhou stranu kaňonu, kde jsme si zkalibrovali zbraně. Dvě zbraně byli nefunkční. Jedna závada byla ihned odstraněna novou baterkou, ale druhá měla závadu v elektronice. Naštěstí má Schima i sekundární zbraň, takže měl čím střílet. Rozdělili jsme se na dva týmy. V bránícím týmu byl Jehlička, Shadow, Radar, Stoupa a nováček Madman. V dobývacím jsem byl já, Energy, Schima, Hauner a nováčci Ady a Nekro.
Po krátké přípravě jsme se vydali do boje. Projít hlídaným viaduktem je velmi obtížné a málokdy se to povede. Akce byla ztížená tím, že všechny věci musel mít člověk u sebe, což dost omezovalo pohyb. Nicméně kluci se tohoto úkolu zhostili jak nejlépe mohli a i když útočící tým nevyhrál, byla to dobrá akce. Z bránícího týmu musím pochválit Stoupu, který byl velmi dobře zamaskovaný a dostal minimálně dva lidi. Shadowa, který mrzl na svahu, ostatně jako i ostatní bránící lidé.
Nováčci mají odhodlání a do akce se pustili s vervou a dělali na mě dojem, že by mohli být dobrým přírůstkem do týmu.
Po této akci jsme nafotili nové fotky, které co nejdříve přijdou na webové stránky týmu. Trénink oficiálně skončil ve 14.00, ale spousta lidí zůstala na další střílení. Trénink byl krátký, ale myslím si, že prospěšný. Už jen díky tomu, že jsme se sešli všichni plus tři nováčci. Nechť střílecí sezóna začne a bude bez zranění a technických závad.

Sepsal O´neelNázev jednodenního airsoftového tréninku: Ledová pole

20. března 2010 – okraj České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Energy, Jehlička, Shadow, Radar, Stoupa, Schima, Hauner, Ady, Nekro, MadmanCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox