S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 12460402/2010

V České Lípě dne 11. dubna 2010

H L Á Š E N Í


Nastal pátek odpoledne čas na přesun do cílové oblasti naší další mise. Po standardních technických problémech jsme se všichni sešli u Radara před domem. (já suverénně před zákazem stání, protože jinde nebylo místo, modlíc se, aby okolo nejely modré majáčky) Naložili jsme zbraně a vybavení, které se pečlivě vybralo na ukázku akce AKPČR.
Odjezd i cesta probíhala v pořádku až na 2 věci, které uvedu mimo standardní hlášení na konci. Takže jak už jsem výše napsal cesta až do Vidimi probíhala vcelku v pořádku dokud neselhal navigátor Stupka, který nás navigoval do jakési zahrady civilního typu kde se sice Twingo protáhlo a otočilo, ale já s mou zelenou smrtí musel pracně styl brzda plyn zpátečka zapracovat. Poté náš konvoj zdárně dorazil k cíli. Celý náš tým se seznámil s velice milou rodinou, připravil si ubikace na noc a vyrazil se zdárně seznámit s týmem Kokořínských psů neboť někteří z nás ke své smůle neměli možnost poznat je blíže. Nejlépe se této činnosti asi chytil Luky, který s námi připíjel na co se dalo. Tímto částečně dokázal statečnost a ochotu absolvovat náš trénink odolnosti. Když jsme se všichni přítomní členové seznámili a připili skoro na všechno co kdo znal, byl nejvyšší čas vyrazit na ubikace.
Sobota ráno mě potěšila, po zavelení odjezdu byli všichni po 10 minutách připraveni u vozidel a připraveni k odjezdu. Po příjezdu na Kryštof jsme si dali plnohodnotnou snídani a začali jsme pomáhat s přípravou na celodenní akci pod AKPČR. Červ(velitel Kokořínských psů) měl perfektní smysl pro uspořádání věcí, takže to šlo všechno ve svižném tempu. Já a štábní praporčík O´Neel jsme dostali pozici u lukostřelby. Dostali jsme vyčerpávající informace, vyzkoušeli si párkrát vystřelit a připravili si všechno co potřebujeme k výkonu povinností. Jako pokladník k nám byla převelena Jessty z Kokořínských psů a za to jsem věnoval veliteli naše tři členy. Bohužel nepřišlo tolik lidí, kolik bylo očekáváno, nicméně na zábavě to neubralo. Odpolední zajímavostí byla třeba střelba na pohyblivý cíl, kdy postupně 3 členové týmů uhýbali před kulometem Viz. foto. Večer se kvapem blížil a tak se začalo sklízet a připravovat na večerní oslavy. Bohužel oslava nebyla tak bouřlivá, protože si studené počasí vybíralo svoje. Ale to by nebyl tým SVAP, aby nevymyslel kolektivní hru na zahřátí, hra se jmenuje „Tučňáci“. Bohužel podléhá utajení Top secred, tudíž ji mohou znát jen přítomní členové. V nočních hodinách nastala zkouška pyrotechniky policejního granátu P1 a vrhače granátů. Nicméně den byl unavující a na většině lidí už byla znát únava, takže jsme se rozjeli do ubikací.
Poslední den ráno jsme se probudili do krásného dne. Dostali jsme výbornou snídani(prozíravě jsme se všichni tak nacpali, že se nikomu nechtělo zvedat) a vydali se znovu na Kryštof, kde bylo naplánováno přátelské střílení mezi týmem SVAP a týmem Kokořínských psů. Bojovali jsme jako lvi, a bylo znát, že se nám tvrdý trénink a cvičení taktiky vyplatilo. Po ukončení střelby jsme měli tu čest povozit se ve vozidlu jménem Psovod . Byl to vynikající zážitek a myslím, že i ostatní by se rádi vozili klidně až do zimy. V poslední řadě přišlo focení všech zúčastněných a velké loučení.
Tato akce se velmi povedla a dala nám spoustu věcí k zamyšlení. Potěšilo mě, že celý tým SVAP chápe, co to znamená tým a drželi se toho, za což jim velice děkuji. V neposlední řadě děkuji i výborné obsluze na Kryštofu, která nám vyšla ve všem vstříc a hlavně veliteli Červíkovi, který to celé naplánoval a měl s tím plno starostí.

Sepsal EnergyNázev vícedenní paintballové akce: Střelnice

02. dubna 2010 – Tupadly

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: Stoupa, Radar, O´neel, MadmanCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox