S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360508/2010

V České Lípě dne 09. května 2010

H L Á Š E N Í


Příprava na akci ,,Válka gangů IV.' probíhala už od brzkých ranních hodin. V 7.00 se první vozidlo, ve složení O´neel, Shadow, Schima a Nekro, vydalo na místo setkání s druhým vozidlem ve kterém byl Radar, Madman a Stoupa. Místa se nakonec na místě srazu obou aut změnila. Nicméně jsme se vydali do airsoftového prostoru Nový Dvůr, kam jsme přesně podle plánu přijeli v 7.45. Po příjezdu jsme se pomalu začali připravovat a já, jako velitel, jsem šel tým zaregistrovat. Při registraci jsem obdržel pro každého člena identifikační náramek a mapu s plánem hry. Náramky a mapy jsem rozdal a pak jsme pomalu pokračovali v přípravě k boji. Stoupa byl náš hlavní zásobovatel, jelikož měl proviant. Přibližně v 9.50 nás svolali na před bojovou přípravu, kde nám dovysvětlili naše dotazy. Po té jsme se přesunuli na základní stanoviště. Nás tým bojoval na straně DEA, což je organizace, která bojuje s narkomafií a chce rozprášit gang La-Skwatadora, který je jedním z největších výrobců drog.
Základní stanoviště jsme měli na poli přibližně 200 metrů od dobře opevněného gangu. Zhruba v 10.30 se hra oficiálně odstartovala. První vlna útoku byla spíš řežba než strategická hra. S.V.A.P.ští bojovníci se však smrti nebojí a ve formaci rojnice se vydali na nepřítele. Zbylých cirka 150 lidí je následoval. Opevnění bylo však velmi dobře bráněno a tak útočníci měli velké problémy probojovat se dál. Po několika hodinách se jednotkám DEA podařilo oslabit levé křídlo a obejít nepřítele. Přibližně kolem jedné hodiny po poledni jsme dobili první stanoviště, které se stalo naším druhým domovem. Náš tým dostal za úkol držel linii na jižní straně našeho opevnění. Po celou dobu bedlivého pozorování se nic nestalo. Po hodině a půl nás přišli vystřídat a my jsme se mohli účastnit bojů o laboratoř.
Laboratoř stejně jako ostatní lokality si gang velmi dobře hlídal a mnohokrát byl postup DEA značně zpomalen. Laboratoře se nakonec podařilo po dlouhém obléhání dobýt a poté se čekalo na vojáky, kteří měli chemické obleky. Jejich tým pronikl do budovy, kde měl za úkol zajmout členy gangu, kteří připravovali drogy. Zbytek DEA střežil laboratoř. Jakmile DEA získala zajatce přesunula se na své stanoviště a opevnila se. Po celou dobu výslechu jsme očekávali konflikt s nepřítelem, ale jeho útoky byli jen sporadické. V 17.30 prozradili zajatci pozici zbraní hromadného ničení a o patnáct minut později byli v nedalekém lesíku popraveni. Jednotky DEA se urychleně přemístily na souřadnice, které jim byli prozrazeny. Na těchto souřadnicích jsme zaznamenali poslední odpor gangu a po vyčištění sektoru jsme zbraně hromadného ničení pyrotechnicky zničili.
Akci hodnotím velmi pozitivně. Komunikace jak mezi námi tak i mezi ostatními týmy byla dobrá, i když pravdou je, že nám chybí vysílačky, které by byli na této akci vhodné. Pochvala patří všem, kteří se této akce zúčastnili a pak zvláště Stoupovi, který na mrtvolišti prakticky nebyl a Radarovi, který poskytoval výborné krytí nejen naší jednotce.

Sepsal O´neelNázev jednodenní airsoftové akce: Válka Gangů IV.

08. května 2010 – BVVP Ralsko

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Shadow, Radar, Stoupa, Schima, Madman, NekroCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox