S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360515/2010

V České Lípě dne 22. května 2010

H L Á Š E N Í


Celá akce byla naplánována mezi 8:45 a 9:00 srazem v Mimoňi u Tesca. Stalo se přesně to,čeho
sem se obával a to pozdní příjezd pořádajícího teamu a nedostavení se dalších pozvaných lidí. Situace se řešila tak, že jsme volali teamu SKWAT, kde se pořádala firemní akce a dotázali jsme se, jestli můžeme podpořit a navýšit počet hráčů v poli, což bylo povoleno a my sme se přesunuli do areálu Noví Dvůr. Tam už bylo vše v plných přípravách na akci a tak jsme museli co nejrychleji vše připravit, ať se na nás nečeká. Byli jsme přiděleni k teamu žlutých kde byly 1st. Para a SKWAT proti CL-Legie doplněnou o lidi z již zmiňované firmy. Scénář byl určen tak,
že team červených měl za úkol uhlídat bombu ukrytou v budově. Pokud by se jim tento plán nepovedl, tak se měla bomba přesunout
do jiné budovy a oni ji měli získat zpět. Po všech těchto informacích jsme se pustili do bitvy. Musím říci že koordinace teamu byla výborná a tak jsme na červený tlačily takovou silou, že nestíhali doplňovat stavy na bojové linii. pochvíli se to otočilo a náhle přešli do ofenzivy červení a my měli co dělat, abychom bombu získali. Ale to se za chvíli změnilo a už vše hrálo zase pro nás.
Povedlo se,bombu sme zajistili, tím byla na chvíli přerušená hra a všem bylo nakázáno shromáždit se na respu. Cca na 10 min byla tedy hra přerušena což byl čas nezbytný na umístění bomby. A domluvení taktiky na obranu. Když se vše zkoordinovalo, zahájila se hra. Tentokrát to bylo velmi vyrovnané a červení útočili opravdu velkou silou a několikrát se jim málem povedlo získat bombu zpět, ale měli velkou nevýhodu, tou byla nevědomost o taktikách a sehranosti teamu, což je poměrně pochopitelné, když více jak polovina z nich držela airsoftovou zbraň poprvé v ruce. Na závěr bych chtěl říci ,že se akce velmi povedla, vše bylo pěkně koordinováno a nebyl žádný problém. Zbraně v teamu SVAP tentokrát šlapaly jak hodiny, to mě velice potěšilo.

Sepsal JehličkaNázev jednodenní airsoftové akce: Přestřelka

15. května 2010 – AS areál Nový Dvůr

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Jehlička, tým ve složení: Radar, Stoupa, Madman, AdyCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox