S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360731/2010

V České Lípě dne 11. srpna 2010

H L Á Š E N Í


Akce "Zakázka" byla naplánována na víkend 31.7. - 1.8. Jeli koz se většina(vlastně všichni) omluvili, což mě velice mrzí, změnil se plán tak ze jsme zavolali opět tým SKWAT jestli se bude ten víkend dít něco u nich na pozemku. Dostali jsme kladnou odpověď a tak jsme plán přizpůsobily To se stalo ve středu 29.7. a jelikož ještě nikdo nepotvrdil účast tak jsme se ve čtvrtek večer rozhodli ze vyrazíme už v patek. Na místo přespání jsme dorazili v patek okolo pul desáté.
Akce začala příjezdem na pozemek SKWAT okolo 9:30. Tam jsme zjistili ze ostatní účastnici dorazí až okolo jedné hodiny. Rozhodli jsem se pomoci tedy s úklidem po akci která na pozemku probíhala minuly víkend Odvozili jsme asi 3 valníky pytlů s odpadem a pomohly zabarikádovat nově vzniklé vjezdy do areálu. Odvozili jsme i dřevo k ohni aby bylo na ccm večer opéci.

Okolo 11te hodiny se začali ozývat rány z vedlejšího pozemku "bytovky" kde naši romští spoluobčané, podle informaci SKWATu, rozbourávali zdi a vyndavali železné překlady. Vydali jsem se na průzkum s megafonem a pustili jim policejní sirénu a vyzvali je k opuštění pozemku, kterous ovsem neuposlechli a tak jsem uspořádali další průzkum tentokráte i s příchozím týmem, který přijel pouze něco dohodnout.
Tentokrát jsme neměli za úkol uskutečnit kontakt ale pouze skryte sledovat, což se povedlo a udělalo se i par fotek. Po té se zavolala policie a když přijela tak k naší nelibosti pouze legitimovala a pote odjeli. Naštěstí hned potom odjeli.
Střílení začalo okolo jedné hodiny. Na první akci nás bylo jen 16, dva týmy po 8 lidech. Červenec tým mel bránit kotelnu kterou se jim kvůli nesehranosti a nezkušenosti našeho týmu povedlo ubránit, i přes naši koordinaci vysílačkou a útok z obou stran. Po Te jsme měli bránit.

Naše zkušenosti z útoku na budovu nám spolu s radami Jehličky pomohli budovu udržet a nakonec úspěšně ubránit proti jakémukoliv odporu ze strany útočníků. Nakonec jsme se odvážili jít ven a dostali jsme posledního útočníka který se kryl u zdi. Po Te nasledoval kratičký odpočinek a domluva co hrát dal. Rozhodli jsem se hrát na vlajky na zadním parkovišti. Refresh byl stanoven jako okamžitý aby hra byla rychlejší. Vlajky byly rozmístěny ve vzdálenosti cca 50 metru. hned po startu se hlavni střetová fronta umístila někde v polovině hracího pole mimo asfaltovou část. Když bylo vidět ze se fronta proste nikam nehne, Jehlička se vydal prostředkem asfaltové plochy pro nepřátelskou vlajku, sice byl jednou trefen ale to ho neodradilo do jeho záměru a v klidu si pro vlajku dosel. Cestou zpět již běžel za kryti. Tím jsme uhrály jeden, a zároveň jediný bod v teto poslední části. Ještě se bojovalo nějaký čas ale k významnějším soubojům nedošlo. A plán který jsme vytvořili,
ze je necháme přiblížit se k vlajce na co nejblíže a pak teprve budeme z připravených pozic pálit, nevysel protože byl oznámen konec. Pro mě
pravě v čas protože začala docházet baterka.

Po rozloučení a odjezdu lidi co si přišli airsoft vyzkoušet, jsem akci skončil protože již výhledově nebylo v planu žádné střílení.

Sepsal AdyNázev jednodenní airsoftové akce: Náhrada za akci Zakázka

31. července 2010 – pozemek SKWAT Mimoň

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Ady, tým ve složení: JehličkaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox