S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350312/2011

V České Lípě dne 13. března 2011

H L Á Š E N Í


Akce začala v 9.00 vysazením úderné jednotky na letišti v Horní Libchavě ve složení Jehlička, Radar, Schima a Ady. Jednotka měla za úkol spojit se se stanovištěm, které bylo po nepřátelském útoku. Pod vrcholem kopce, kde se stanoviště mělo nacházet kontaktovala úderná jednotka stanoviště. Odvysílal se kód a čekalo se na potvrzovací kód. V tom okamžiku nastal problém, jelikož potvrzovací kód byl jiný než smluvený. Bylo rozhodnuto a zahájení útoku. Nastala přestřelka, při které přišli o život všichni teroristé a jeden člen úderné jednotky.
Pak následoval program tréninku dril. Cvičilo se toho docela dost. V první řadě se udělalo fyzické přezkoušení. Velmi mne překvapilo, když většina mužstva testy zvládla více než průměrně. Cvičili se upravené cviky tak, aby to bylo náročnější, ale všichni se toho dobře zhostili.
Následovalo drilování pořadového cvičení, kdy si všichni vyzkoušeli základní povely a každý tak mohl vidět co kdo dělá za chyby. U některých lidí, mne zarazil jejich laxní přístup a potřeba vyčnívat z kolektivu. Věřím tomu, že to bylo díky dlouhé zimě a dlouhému netrénování.
Přerozdělili jsme si funkce a mohli jsme se věnovat provozním věcem jako na které akce bychom chtěli letos jet atd. Na závěr jsme si zastříleli na přesnost a ti co měli krátké zbraně se naučili je takticky a nuceně přebíjet.
Trénink až na pár drobností byl veden v klidném duchu. Od příštího tréninku, ale nebudu už tak shovívavý a najedu opět na tvrdý dril podle pravidla: těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Sepsal O´neelNázev jednodenního airsoftového tréninku: Dril

12. března 2011 – okolí České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Jehlička, Radar, Stoupa, Schima, Hauner, AdyCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox