S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360404/2011

V České Lípě dne 06. dubna 2011

H L Á Š E N Í


Dne 4. dubna 2011 provedla naše jednotka v 10.30 vojenský vpád do země Zangaro, jedné z velkých producentů platiny. Najal nás bývalý diktátor Behun Haf Sahemi, který toho času byl v exilu. Vynaložil nemalé finanční prostředky, aby znovu ovládl svou zem.
Naše jednotka spadala pod jednotku zvanou „Gepard“, jejímž úkolem bylo rozvrátit zemi a připravit ji na příchod Sahemiho. Do Zangara, ale byla povolána i vojska spojených států amerických. Konkrétně to byla 1st Cavalry Corps.
Krátce po našem vpádu jsme obsadili strategicky výhodné pozice. Své pozice jsme opevnili a sestavili provizorní bunkry. Naším úkolem bylo chránit návnadu - zastaralý minomet. Schylovalo se k bitvě a naše jednotka byla zatlačena. Po doplnění munice jsme se vydali pronásledovat nepřítele a znovu se zmocnit minometu. Dostali jsme se až do hlavního nepřátelského tábora a těsně před průnikem do budovy nás velitelství stáhlo bránit ukořistěný počítač, což se nám podařilo.
Nad Zangarem se stáhli mraky a začalo období dešťů. Studený déšť nás brzy vyprovokoval k útoku na základnu nepřítele. Boje trvali několik hodin, než se nám podařilo proniknout do dobře opevněné základny. Největší boje však nastali, když jsme dobývali hlavní budovu, která byla velmi dobře chráněná, avšak nepřítel neměl moc šancí.
Touto závěrečnou bitvou náš kontrakt vypršel a naše jednotka opustila Zangaro.

Sepsal O´neelNázev jednodenní airsoftové akce: Akce Zangaro

04. dubna 2011 – Milovice

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: RadarCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox