S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 12350506/2011

V České Lípě dne 11. května 2011

H L Á Š E N Í


Trénink začal po 18.00 kdy se na místo dostavil Stoupa a Radar. Prvním úkonem bylo aktualizování osobních údajů. Poté jsme se přesunuli na místo, kde jsme skládali zkoušky na medaili fyzické zdatnosti. Musím velmi pochválit Stoupu, protože jeho píle a úsilí být nejlepší ho posouvá na jedno z předních míst fyzické zdatnosti celého týmu. Stoupa je názorným příkladem toho, že když se něco chce tak se za tím jde a časem se to dokáže. Nicméně chybělo mu málo a medaili by získal. Pevně věřím, že časem si ji určitě zaslouží. Taktéž tomu věřím i u Radara.
Při čekání na Shadowa jsme si ukazovali zacházení se zbraní, její rozebrání a opětovné složení. Po příjezdu Shadowa, který bleskurychle předvedl, že si medaili zaslouží jsme se dovystrojili a přibližně kolem 22. hodiny jsme vyrazili na noční hlídku. Úkolem a smyslem tohoto tréninku bylo zvětšení fyzické, ale i psychické odolnosti. Náročný pohyb za naprosté tmy lesem, kde to většina členů jednotky nezná byl ukázkou týmové spolupráce. Na zúčastněné čekalo několik překvapení v podobě náročných testů. Ačkoliv byli někteří unavení, neustále museli přemýšlet. Testovala se kreativita, logika, základní znalosti a v neposlední řadě i výdrž. Několik hodin bez spánku, při chůzi náročným terénem v chladném počasí si brzy začalo vybírat svou daň. Okolo jedné hodiny ranní nebyl člověk, který nezívl. Puchýře, které se cestou udělali za chůze popraskali a procházka s nimi byla opravdu nezáviděníhodná.
Těsně před třetí hodinou ranní jsme našli místo, kde bychom mohli spočinout. Byl nás sudý počet, tudíž dva spali a dva hlídali. Po hodině spánku jsme se prostřídali a následně pak vyrazili zpět na základnu. Drsné podmínky a drsné zacházení všichni zúčastnění zvládli na výbornou. Jsem hrdý na to, že jednotka S.V.A.P. má tak odhodlané a tvrdé členy.

Sepsal O´neelNázev vícedenního airsoftového tréninku: Noční hlídka

06. května 2011 – Okolí České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Shadow, Radar, StoupaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox