S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11460424/2011

V České Lípě dne 14. května 2011

H L Á Š E N Í


Na akci bílá sobota jsem se velice těšil. Nejenže se jednalo o celodení spolupráci týmú S.V.A.P. a Kokořínských psů, ale také jsme měli možnost změřit síly protí ostatním týmům. Sobota začala velmi pokojně pro mne budíček v 6:00. Zajistit vybavení plyn a proplánovat celou sobotu jsem zvládl ve stanoveném čase. Cesta na místo určení probíhala pro jeden S.V.A.P.ský vůz v pokojné náladě pro druhý vůz to byla tragédie. Nicméně po upravení stanovené rychlosti se vše událo k mé spokojenosti. Příjezd týmu S.V.A.P. na určené místo tedy hotel Svatý Kryštov proběhl bouřlivě a radostně. Jakožto velitel jsem dostal na starosti lukostřelbu/kušostřelbu. Protože jsem se nemohl plně věnovat svému týmu, vydal sem následující rozkazy „rotný Radar převezme velení nad skupinou a zmapují oblast zítřejšího střetu“.
Jak se dalo čekat zvládli tento úkol výborně i ve slušném čase. Jako další úkol následnoval výcvik boje z blízka kterého se zhostil nový adept na člena S.V.A.P. Mantis. Výcvyk byl vyčerpávající a zabral skoro 4 hodiny. Nový člen si zároveň vyzkoušel jaké to je velet drsným členum S.V.A.P.u. Poté následoval úklid stanovišt a slibovaný softový trénink a chystaný táboráček. A protože po těžké práci přichází ta správná odměna dostal každý člen týmu zaslouženou zrzavou odměnu. Tímto bych zárověn chtěl poděkovat všem přítomným za skvěle odvedenou práci a zápal do tréninku.
Tím se den chýlil ke konci a celí tým se nachystal ke spánku. Spánek netrval dlouho. Asi ve 3 hodiny ráno mě probudil vojín Hauner který měl veliké štěstí že jsem byl zamotaný ve spacáku nebot mi tkanička na utažení spacího pytle zabránila zabít ho do hlavy. Oznámil mi nemilou věc a to že se zranil četař Stoupa.Boužel zranění se ukázalo značné tudíž jsme museli vyrazit na chirurgickou ambulanci. Tímto bych chtěl poděkovat paní policistce kterou jsem probudil na ústředně obvodního oddělení za přesné popsání cesty k nemocnici. Příjezd zpět na základnu ukončil tedy prodloužený sobotní den a konečně se mohl velitel uložit k zaslouženému odpočinku.
Den 2 začal pro velitele už v 7:00 po krátké chvíli se připojil člen Mantis a začal třénink a protažení ve stylu chikung. Poté se probouzeli ostatní členové kteří si udělaly vlastní rozcvičku na rozproudění krve. Rychlá snídaně a příprava na očekávanou paintballovou akci. Protože tým S.V.A.P. je vždy připraven vybavení se nachystalo už předchozí den bylo vše připraveno během 5 minut což mě jako velitele velice potěšilo. Začátek byl plánovaný na 10:00, ale akce klasicky začala až kolem 12té hodiny. Pocity ze hry: Je vidět že tým Kokořínských psů si dal na hřišti velice záležet a příprava musela zabrat hromadu času. Neudivuje mě to protože vím, že Červik je velice pečlivý a pracovitý velitel který do všech čiností dáva veškerou energii. Plán dobře vymyšlený zátarasy dobře rozestavěné. Terén výborně zvolený přesně pro dosažený počet lidí. Co bylo veliké zklamání tým protihráčů byl nezodpovědný a neférový troufnu si říct že 50 % jejich týmu by u nás nevydržela ani jeden trénink. Průběh akce byl zdokumentován a bude posléze přidán odkaz. Cíle mise: Primární cíl získat vlajku soupeře a dopravit jí do vlastní báze. Sekundární cíl obsadit CB stanici která umožnovala získat teréní vůz psovoda s kulometem pro podporu týmu. Co mě trošku zklamalo že našemu týmu se nepovedlo ani jednou ukořistit vlajku. Co mě pobavilo že náš tým měl asi 1/3 dostřel oproti soupeřům. Akci bych hodnotil kladně a těším se na další akci pořádanou naším združením AKPČR.

Sepsal EnergyNázev jednodenní paintballové akce: Bílá Sobota 2

24. dubna 2011 – Tupadly

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: Radar, Stoupa, Schima, Ady, HaunerCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox