S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11360514/2011

V České Lípě dne 15. května 2011

H L Á Š E N Í


Naše jednotka dorazila na místo určení v jihovýchodní části Barijnamu, kde se spojila s jinými námezdními vojáky, žoldáky a kontraktory. Úkol byl jasný rozvrátit zemi. První boje se uskutečnili u malé osady poblíž hlavního města. Žoldácké jednotky narazili na odpor domobrany a následující dvě hodiny trvali boje. Domobrana pak ustoupila do hlavního města Barijnamu. Spojené žoldácké jednotky se vydali v ozbrojené koloně dobýt hlavní město. Po příjezdu na místo město zelo prázdnotou. Třetí rota žoldáckých jednotek mezitím držela pozici na kterou začali útočit členové domobrany. První a druhá rota se mezitím zabývala drancováním a likvidováním strategicky důležitých továren a výroben. Po čase se první rota spojila s třetí a druhá rota, ve které byli i příslušníci jednotky S.V.A.P. vyčistila budovu hlavního štábu, kterou po celou dobu udrželi. Nicméně na pomoc domobraně přispěchala i 1st Cavalry Corps, která postupně začala vytlačovat žoldácké jednotky pryč z města. V boji padlo několik dobrých mužů.
Boje trvali mnoho hodin, docházela munice a nadšení z prvního vítězství brzy opadávalo. Nakonec se podařilo americkým silám dobýt bunkr hlavního města. Bylo rozhodnuto o ústupu a spojené žoldácké jednotky narychlo opustili město a o několik hodin později i celou zemi. Akce skončila nezdarem i když se Barijnam bude z útoku dlouho vzpamatovávat.

Sepsal O´neelNázev jednodenní airsoftové akce: Rozvrat v Barijnamu

14. května 2011 – Milovice

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, tým ve složení: Shadow, Radar, AdyCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox