S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 12360922/2007

V České Lípě dne 23. září 2007

H L Á Š E N Í


Přesun na akci proběhl relativně v klidu. Tábořiště jsme po výsadku našli po pár minutách. Po brífinku a seznámení s partnerským týmem jsme se přesunuli na bojiště zvané Radar. Jedná se o bývalý vojenský prostor, který se tyčí nad městem. Vítězství bylo střídavé, ale druhý tým měl více schopností. Měli bychom si koupit sprej na brýle, aby se nám nemlžili, protože po dvou metrech vchodu do budovy jsem už neviděl ani svůj optický systém. Následovalo několik hodin bojů o vlajky, budovy atd. Po návratu do tábora jsme se najedli vydatné armádní stravy, která se skládala z fazolí, fazolek, guláše a energetického drinku. Mohu říci, že večer nám ve spacácích zima nebyla a v rámci výcviku jsme spali venku. Ještě předtím jsme se ale vydali znovu na bojiště, abychom ukončili život soupeřů. Nicméně třetina jejich týmu se však rozhodla pro návrat, tak jsme akci ukončili. Spalo se nám všem výborně.
Druhý den jsme vstali velmi časně v 10.00 a po snídani jsme se vydali na cestu domů. Konkrétně na vlak vzdálený cca 500 metrů, který nakonec nejel.
Postřehy a dodatky: Co mě mrzí je nízká spolehlivost našich zbraní, i když moje střílela celou dobu bez problémů, a zdravotní obtíže, které se vyskytly během této akce. Budeme muset zlepšit péče o naše zbraně a sehranost týmu.
Jinak jsem s touto akcí velmi spokojen a děkuji 1st Battalionu za organizaci.

Sepsal EnergyNázev vícedenní airsoftové akce: Radar

22. září 2007 – Mikulášovice

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: Draken, ShadowCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox