S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 12350715/2011

V České Lípě dne 22. července 2011

H L Á Š E N Í


Akce byla naplánovaná na 16:00 hod. v pátek. start byl určen nedaleko radaru, úkolem bylo zajistit a najít podle GPS souřadnic několik bodů, kde se nacházely spadlé části výbušnin, k zlikvidování radarové základny. Team SVAP měl k likvidovat a jelikož se z našich řad zúčastnili jen dva členi, byl k nám přidělen jeden člen 1. ST.PARA Daniel. Komunikace mezi teamy byla zajištěna vysílačkami RF10, které jsme využívali pro určení startu a případných problémů.
Start celé akce byl nakonec až kolem 20:00hod. a oba dva teamy se vydaly proti sobě heldat stejné body, za pomoci GPS. Zjistili jsme, že 1. ST.PARA obsadili všechny body jako první a zahlásili vysílačkou, že se stahují zpět na radar a my je máme při návratu zlikvidovat. Původně byl konec akce naplánován na 22:00hod. a to jsme přetáhli, proto jsem se nakonec vrátili bez dalších bojů v klidu na radar. Když už všichni byli připraveni na odpočinek, zahlásil Fous přijezd nepřátelských vojsk, byla vyhlášená následná mobilizace, nevěděli jsme, proti komu jdeme, kolik jich je, něvědělo se vůbec nic. Akce proti neznámému teamu byla velmi zajímavá, ale pro náš team ne moc úspěšná, protože nás skoro všechny postříleli, ale přesto jsme se dokázali i v malém počtu útočícímu teamu ubránit a vyhrát tuto přestřelku.
Akci hodnotím jako povedenou, jen opět apeluji na team, že společné akce jsou od toho abychom se jich společně zúčastňovali a ne aby na ně jeli z teamu dva lidi.
Děkuji teamu z Děčína a 1. ST.PARA.

Sepsal JehličkaNázev vícedenního airsoftového tréninku: Operace: Clear sky

15. července 2011 – Mikulášovice

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Jehlička, tým ve složení: AdyCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox