info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11460813/2011

V České Lípě dne 19. srpna 2011

H L Á Š E N Í

Start celé akce se protáhl z důvodu nepěkného počasí a také opožděného příjezdu některých zůčastněných.A dokonce se někteří ani neuráčely přijed.Trať byla připravena,úkoly nachystány a tak se vše mohlo odstartovat.Jako první byla pro běžce připravena lukostřelba,každý měl tři šipy a co si nastřilel bylo napsáno do kartičky ,kterou si každý nosil sebou.Druhou zastávku tvořila střelba s paintbalové zbraně se kterou každy bežel celí závod.Na tomto stanovišti každý měl trefit 3 terče na co nejméně ran, podmínkou bylo že maximalní počet ran je 50.Po této zastávce se každy dostal až ke stanovišti se strelbou z CO2 revolveru na broky,tři sřely na terč.Z revolveru se doběhlo k matematické úloze kde si každý vylosoval otázku a musel ji vypočítat.Pak nastal velký běžecký stoupaček ke strřelbě ze vduchovky s optickým zaměřovačem kde bylo jak jinak tři rány na terč.Pak už jen seběhnout zpět vystřelit třikrát ze vzduchovky ve stoje na terč a běžet co nejrychleji do cíle.Po proběhnutí tratě všemi zůčastněnými bylo vyhodnocení.Na prvním a druhém místě se umístily členi teamu Psů ,na třetim místě s překvapením z teamu SVAP a to Schíma ,velmi mile mě překvapil a udělal mi radost.Všichni už měli docela hlad a tak se roztopil gryl a naobědvali jsme se a při tom čekaly na příjezd dalšího teamu se kterým byla naplanována už klasická střílečka bez scnénaře kde
se bojovalo o vlajky.Team AKPCR tuto hru vyhral 3:1 což je velmy dobré. Tato akce mně hodně potěšila a děkuji pořadately Červovy za velmy příjemně stravený den.