S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350911/2011

V České Lípě dne 17. září 2011

H L Á Š E N Í


Dne 11.09.2011 proběhl první poprázdninový trénink,který měl odstranit nafouklá bříška a zrosolovatělé svaly,které odpočívali celé léto.Zvolil jsem tedy nestandartně vryté postupy a přešel rovnou k akci.Pro akci bylo takticky vybráno výcvikové středisko komín,který už mnohokrát posloužil našim účelům.

První zahřívací kolo proběhlo uspokojivě a třeba podotknout že svap jednotka neztratila nic ze svého umu taktiky úderu ani přesnosti.Bohužel na druhou stranu klasické selhání zbrojní techniky od udušené stoupovy empice po luk AK který si přinesl hauner.nicméně kulky létali vzduchem a nám se dařilo střídavě zvítězit.

Po ukončení tréninku v budově se náš tým přesunul do venkovních prostor kde se nacházeli takticky rozmístěné ochrané prvky.Tato část tréninku byla velice poučná nebot´ ukázala některé nedostatky ale i dobrý výcvik týmu který se pral o každý kousek hřiště.

dobré počasí a nálada napomohla k dobrému tréninku který se obešel bez zranění na těle i duši doufám že se dočkám další skvělé akce našeho týmu v hojnějším počtu

Sepsal EnergyNázev jednodenního airsoftového tréninku: Taktická příprava

11. září 2011 – BVVP Ralsko

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Energy, tým ve složení: Hauner, O´neel, Radar, StoupaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox