S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350407/2012

V České Lípě dne 11. dubna 2012

H L Á Š E N Í


Začátek tréninku byl naplánován na Gd71 ve 12:00, jelikož avšak nýbrž a protože počasí bylo už od ranních hodin velice nevyzpytatelné (chvíli sněžilo, poté sluníčko a pak déšť a tak pořád dokola) museli se plány trochu pozměnit! Po ranním Briefingu s "O´neelem" jsme se rozhodli a začali jednat! Domluvili jsme se "Stoupou" že dorazí v 11:30 do Generálního štábu svým vozidlem. Poté co tak "Stoupa" učinil, ještě v doprovodu "Haunera", vyrazili jsme i s druhým vozidlem (ho*o Twingem) do nedaleké vesničky Častolovice, odkud to již bylo na souřadnice Gd71 blízko. V Častolovicích jsme zastavili na nejideálnějším místě a "Já" s "O´neelem" jsme šli vyzvednout zbytek týmu na Gd71. Bylo 11:50, když jsme přišli a na místě již čekal "Radar", společně jsme čekali na dalšího člena týmu a to "Jehličku", který na konec dorazil ve 12:05. Odebrali jsme se k zaparkovaným vozidlům, tam čekali "Stoupa" a "Hauner", k nim do vozidla byl přiřazen "Jehlička" a do vozidla se "mnou" a "O´neelem" přibyl "Radar"! Následně jsme se vydali na cestu do prostoru zvaného KOMÍN, který se nacházel nedaleko za Mimoní. Na místě jsme se přesunuli do budovi protože zrovna pršelo, pod mým velením následovala rozcvička a další cviky pro posílení a zocelení těla! Bylo vidět, že všichni již nějakou dobu své tělo nezocelovali, ale musím je pochválit za snahu a odhodlanost, se kterou se do toho pustili! Dále byla jen velmi stručná instruktáž CQB s lehkým nácvikem. Z důvodu časové tísně ze strany "Jehličky", který potřeboval být v 15:30 již v České Lípě, jsme dali ještě čtyři přestřelky, kde velitel jednoho týmu byl "Jehlička", ten si vylosoval ještě "Stoupu" a "Radara", a velitel druhého týmu "O´neel, který vylosoval "Haunera" a "Shadowa" čili mě ;-) ! Následovali dvě přestřelky Tým proti Týmu ze kterých vyšel vítězně "Jehličkův" Tým, a pak dvě přestřelky o ukořistění Vlajky, kde již i "O´neelův" Tým získal alespoň jedno vítězství! V lokaci KOMÍN jsme to tedy zabalili a eskortovali jsme "Jehličku" na místo určení pro něj důležité! Další pán byl přemístit se do blízkých prostor nedaleko Autodromu u Sosnové, tam jsme krátce odpočinuli a někteří doplnili živiny! Po obhlédnutí terénu jsme se rozdělili do dvou týmů ve složení - První tým: "Stoupa", "Hauner" a "Radar" . Druhý tým: "O´neel" a "Shadow".
Následovaly dvě pěkné přestřelky, dalo by se říci že, v otevřeném prostoru beze stromů, kde krytí zajišťovaly náspy zeminy a travní porost, z těchto přestřelek vyšel vítězně "Druhý tým", další přestřelka která se přesunula naopak do lesa byla vítězná pro "První tým", který i přestože byl lehce zmatený, zvítězil! Poslední hra byl "DEATH MATCH" všichni proti všem, přesunuli jsme se na travnaté prostranství cca 50x50 metrů, všichni jsme si stoupli zády k sobě, a za hlasitého počítání "O´neela" jsme krokovali, po napočítání 20ti kroků jsme všichni začali s eliminací svých soupeřů, netrvalo dlouho a zůstal jen jeden přeživší, já "Shadow"! Probrali jsme ještě nějaké týmové záležitosti a ukončili tento celodenní trénink! Osobně jsem byl velmi spokojený, za sebe můžu konstatovat jen "Super"! ;-)

Sepsal ShadowNázev jednodenního airsoftového tréninku: Trénink – masakr

07. dubna 2012 – Gd71

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Shadow, tým ve složení: O´neel, Radar, Hauner, Stoupa, JehličkaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox