S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 12350429/2012

V České Lípě dne 16. května 2012

H L Á Š E N Í


Celý trénink začal neoficiálně již 29.4.2012 , přibližný začátek 18:30. Po vyzvednutí všech členů, kteří se této akce účastnili, se tým přesunul na tzv. ?Stoupovo místo?! Na místě musel tým najít nejvhodnější tábořiště pro přenocování, což se v celkem přijatelném čase povedlo. Tábořiště bylo vyčištěno a upraveno pro přenocování naší skupiny, rozdělávat oheň nebylo v plánu, a tak bylo za chvíli vše připraveno! Po té si již každý udělal pohodlí a už se jen jedlo a pilo, diskutovalo a vyprávělo. Ke spánku se všichni uložili přibližně kolem 2. hodiny ranní, jelikož bylo velmi příjemné a teplé počasí usínalo se velmi dobře. Ráno v 8:00 byl budíček, následovala snídaně atd. Dále pak všichni absolvovali rozcvičku a lehké posilovací cviky. Po krátkém odpočinku následovala sebeobrana, odzbrojení útočníka s krátkou palnou zbraní v kontaktní vzdálenosti, a nácvik úderů! Dále nácvik střelby na cíle z pohybujícího se vozidla jedoucího rychlostí cca 35&ndash40 km/h, kde nejlepších výsledků dosáhl „O´neel“. Následoval ještě průzkum okolního terénu, s cílem najít vhodné místo pro budoucí další přestřelky, což bylo splněno! Trénink byl upraven, a improvizován na místě podle počtu zúčastněných členů! Osobně jsem byl spokojen a doufám, že na příštím tréninku, podobně zaměřeném již bude větší účast, aby byli všichni S.V.A.P.ští Bojovníci v lepší fyzické kondici než dosud!

(PS: Tímto bych chtěl ještě poděkovat „Radarovi“ a „O´neelovi“, za účast v neofiko části, ale samozřejmě i za účast v ofiko tréninku! Dík, bylo to parádní! ;-)

Sepsal ShadowNázev vícedenního airsoftového tréninku: Trénink – masakr 2

29. dubna 2012 – Orlí skála

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: Shadow, tým ve složení: O´neel, RadarCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox