S.V.A.P.

S.V.A.P.

www.svapcz.cz

info@svapcz.cz

Č.j. SVAP 11350929/2012

V České Lípě dne 01. října 2012

H L Á Š E N Í


Dne 29. 9. 2012 proběhl na souřadnicích Gd71 od 10.40 trénink jednotky S.V.A.P. Z tréninku byl omluven pouze Ady, takže se předpokládala velká účast. Na místě již čekal Jehlička, Radar a Schima. O´neel a Energy dorazili přesně na čas. V 10.50 obdržel O´neel SMS od Shadowa, že bude mít zpoždění zhruba 10 minut. Trénink začal až 11.20 a bez omluvy se nedostavili Stoupa a Hauner. Na trénink si každý měl přinést pár předem určených předmětů a zapamatovat si heslo pro tento trénink. Mnoho lidí nemělo potřebné věci a dost lidí neznalo heslo. Jako trest posloužily kliky, které musel každý kdo něco neměl udělat. Na tréninku jsme se zaměřili na především na disciplínu, neboť spoustě lidem přišlo, že se jednotka postupně demoralizuje.
Další náplní tréninku bylo trénování taktického a nuceného přebíjení společně s komunikací a krytím. Komunikace je základ a ve hrách na konci tréninku jsme jistě všichni věděli, že je to o mnoho lepší. Pár lidí ještě neumí pořádně zařvat, ale to se bude trénovat. Nabyl jsem dojmu, že pár lidí trénink nebere vážně a že by si nejraději jen zastříleli a pak šli domů cpát se sušenkami a koukat na filmy pro dospělé. Za pozdní příchod budou Shadowovi odebrány 2 body. Za neomluvenou absenci budou Haunerovi a Stoupovi odebrány 3 body. Odebrání bodů bude zapsáno do jejich složek.

Sepsal O´neelNázev jednodenního airsoftového tréninku: Babí léto

29. září 2012 – okolí České Lípy

Jednotka S.V.A.P. ve složení: velitel: O´neel, zástupce velitele: Energy, tým ve složení: Jehlička, Shadow, Radar, SchimaCopyright © 2007 – 2019, Petr Vopalecký, DiS. http://www.petr-vopalecky.xf.cz/ Všechna práva vyhrazena.

Validní XHTML 1.0 kód Validní CSS kód Hodnocení SEO Optimalizováno pro Firefox